Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wentylatory przemysłowe

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Obiekty o przeznaczeniu profesjonalnym z reguły wymagają specjalistycznych rozwiązań, które odznaczają się wysokim poziomem wydajności oraz niezawodności. Do tej kategorii sprzętu należą właśnie pozycje dostępne w ramach tej sekcji naszego sklepu internetowego - wentylator wyciągowy przemysłowy to urządzenie zaprojektowane z myślą o wspomaganiu systemu cyrkulacji powietrza w dużych pomieszczeniach. Tego typu wyposażenie znajduje zastosowanie m.in. w halach produkcyjnych, magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Wentylator przemysłowy - modele ścienne, wyciągowe i kanałowe

Ta kategoria obejmuje kilka różnych wariantów urządzeń. Znajdziesz tutaj chociażby wentylator ścienny przemysłowy, który zapewnia stosunkowo niski opór przepływu. Poza tym oferujemy także modele dachowe oraz kanałowe - te ostatnie montowane są przede wszystkim w partiach instalacji oddalonych od głównego ciągu. Dodatkowe informacje na temat konkretnych wariantów zawarte zostały w opisach produktowych.