Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Piece stalowe, żeliwne i kaflowe

Piece gazowe

Spotkania na tarasie nie muszą ograniczać się do gorących letnich wieczorów!...

Jest 166 produktów.

Pokazano 1-36 z 166 pozycji

Aktywne filtry

Staramy się zapewnić Państwu możliwość ocieplenia każdego mieszkania. W przypadku starszej zabudowy z nieco innym rodzajem instalacji, zastosować można nasze piece żeliwnestalowe oraz kaflowe zarówno te na pellet oraz gazowe. Ich klasyczny design pozwala na umieszczenie w niemal każdym wnętrzu. Elementy te występują w wielu wersjach, różniących się mocą, wielkością oraz dodatkowym osprzętem. Staramy się zaprezentować jak największą ilość opcji, by mogli Państwo dobrać urządzenie idealne do swojego mieszkania.

Nasze piece stalowe, żeliwne i kaflowe wyposażone są w regulację dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego oraz górny lub tylny wylot spalin. Produkty te mogą jako paliwo wykorzystywać drewno, gaz lub pellet, w zależności od wybranego przez Państwa modelu. Każdy z nich jest jednak zaprojektowany, by jak najbardziej umilić Klientom dzień poprzez dostarczanie im przyjemnego, naturalnego ciepła. Bez problemu zostanie ono rozłożone po całym mieszkaniu, zapewniając komfort i zadowolenie użytkowników.