Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

kominki tradycyjne

W nowoczesnym budownictwie coraz większą popularność zdobywają alternatywne systemy ogrzewania, takie jak kominki. W asortymencie sklepu SystemHome znajdą Państwo wysokiej jakości wkłady kominkowe stalowe i żeliwne.

Oferowane konstrukcje zapewniają efektywność spalania i komfort cieplny. Co więcej, odznaczają się trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. Nasze kominki spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniach gwarantują oszczędność energii i ekologiczne spalanie. Oferujemy wkłady konikowe narożne z szybą lewą i prawą, a także wkłady z przeszkleniem przednim, tunelowym i trójstronnym. Sprzedajemy modele z otwarciem drzwiczek typu gilotyna, które ułatwiają załadowanie paliwa.

SystemHome z siedzibą w Zielonej Górze oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, które zapewniają wydajne i skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Dodatkową zaletą urządzeń jest atrakcyjny design i roztaczanie niepowtarzalnej atmosfery domowego ciepła i przytulności.

Przeszklenie 3-stronne

Znakomicie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych zgodnie z obecnie najpopularniejszymi trendami...

Kominki z gilotyną

Duży wybór dostępnych rozwiązań, sprawdzone systemy od najlepszych producentów oraz...

Kominki do rekuperacji

Długo utrzymują temperaturę, są bezpieczne w obsłudze i świetnie prezentują się w...

Przeszklenie przednie

Kasety i wkłady kominkowe prezentowane w tej kategorii to modele z przeszkleniem przednim. Są jednym z...

Jest 121 produktów.

Pokazano 1-36 z 121 pozycji

Aktywne filtry