Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

wentylacje

Wentylacje kanały i kształtki łącznik kanału PvC oraz ABS plastik ocynk rury flex spiro

W każdym domu i biurze potrzebny jest system wymiany powietrza, który zapewniać będzie dogodne warunki we wnętrzu. Wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła oraz grawitacyjne wymagają użycia odpowiednie dobranych, konkretnych podzespołów, zgodnych z projektem inżynierskim. Aby nie przepłacać, warto od razu zaopatrzyć się w najlepsze części, gwarantujące prawidłowe działanie zamontowanego w budynku systemu.

Oferta naszego sklepu bogata jest w różnego rodzaju urządzenia i podzespoły umożliwiające właściwe korzystanie z wielu rozwiązań wentylacyjnych. Posiadamy elementy wykorzystywane podczas każdej fazy procesu montażu oraz w trakcie użytkowania. Dzięki różnorodnym kształtkom, będą Państwo w stanie stworzyć kanał idealnie dopasowany do potrzeb, a wybrany regulator obrotów, pozwoli dostosować moc urządzeń do potrzeb każdego użytkownika wnętrza. Proponujemy także wiele rodzajów daszków, chroniących systemy przed opadami atmosferycznymi oraz jesiennymi liśćmi i uniemożliwiający dostęp ptactwu.

REKUPERACJA

Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Tradycyjna...

WENTYLATORY

Aby jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie, warto jest poprawić przepływ i jakość powietrza w każdym pomieszczeniu,...

Jest 423 produktów.

Pokazano 1-36 z 423 pozycji

Aktywne filtry