Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

drzwiczki metalowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

W atrakcyjnych cenach oferujemy różne modele zamknięć wykonanych z materiałów o wysokiej odporności korozyjnej. Proponowane rewizje mogą zostać wykorzystane m.in. do ochrony:

  • wodomierzy, ciepłomierzy,
  • liczników gazowych i energii elektrycznej,
  • systemów wentylacyjnych, kominowych.

Do wyboru są metalowe drzwiczki rewizyjne podwójne i pojedyncze o różnych wymiarach. Nadają się zarówno do montażu wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz (np. w ścianie ocieplonej styropianem).

Drzwiczki rewizyjne do każdego typu budynków

Prezentowane artykuły są uniwersalne. Rewizja metalowa może zostać zastosowana w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz obiektach użyteczności publicznej. Zapewniają estetyczne maskowanie instalacji i urządzeń technicznych znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynków. Sprzedawane produkty mają deklarację zgodności oraz stosowne atesty. Pojedyncze lub podwójne drzwiczki rewizyjne do styropianu i innych typów elewacji można zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL. Zapraszamy do przejrzenia katalogu. Oferujemy wsparcie w wyborze!