Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kratki wentylacyjne i kominkowe

Kratki kominkowe kominek czarne srebrne nowoczesne  styl domowe

Proponowane przez sklep internetowy SystemHome kratki wentylacyjne umożliwią wyciąganie zużytego powietrza z pomieszczenia, zapewniając wszystkim użytkownikom wnętrza komfort i wygodę. Posiadamy modele przystosowane do pracy z wentylacją grawitacyjną, jak i z nowoczesnymi systemami odzyskiwania ciepła, pozwalającymi znacznie zaoszczędzić zwłaszcza w okresie zimowym.

W asortymencie znajdą Państwo kratki wentylacyjne oraz kominkowe w wielu różnorodnych rozmiarach, wykorzystujące doskonałe rozwiązania materiałowe i kolorystykę dopasowaną do niemal każdego mieszkania i domu. Posiadamy modele okrągłe, kwadratowe i prostokątne, a także takie o bardziej złożonych kształtach. Zobaczą Państwo tutaj także czerpnie powietrza, anemostaty oraz króćce. Dbamy o to, aby z naszej oferty mógł skorzystać każdy Klient, dobierając produkty do własnych wymagań i potrzeb.

Jest 229 produktów.

Pokazano 1-36 z 229 pozycji

Aktywne filtry