Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wentylatory łazienkowe, przemysłowe i domowe

Domowe

Wymiana powietrza jest niezwykle ważna w praktycznie każdym...

Przemysłowe

Obiekty o przeznaczeniu profesjonalnym z reguły wymagają specjalistycznych rozwiązań,...

Jest 123 produktów.

Pokazano 1-36 z 123 pozycji

Aktywne filtry

Aby jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie, warto jest poprawić przepływ i jakość powietrza w każdym pomieszczeniu, w którym przebywamy. W tym celu oferujemy wentylator kolumnowy, łazienkowy lub nawet przemysłowy, dzięki któremu wprowadzimy cyrkulację, zapewniając sobie i innym użytkownikom wystarczającą ilość i jakość tlenu. Nasze modele wyposażyć można w regulatory obrotów, pozwalające na ustawienie konkretnej, potrzebnej ich ilości. W ofercie mamy także, sterowany pilotem lub włącznikiem pociąganym, rekuperator, zapewniający odzysk ciepła.

Każdy dostępny w naszej ofercie rekuperator, wentylator - łazienkowy, kolumnowy czy przemysłowy, ale także regulatory obrotów odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Proponujemy Państwu systemy domowe, ale również takie, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w miejscu pracy. Nasz szeroki asortyment ma na celu sprawić, by każdy Klient znalazł swój sposób cyrkulacji powietrza. Dbamy o ilość tlenu dostępnego w Państwa domach, aby zapewnić komfort i wygodę.