Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Nawietrzaki wentylacyjne okrągłe z grzałką lub kratką

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-36 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Odpowiednia cyrkulacja powietrza to podstawa komfortu i bezpieczeństwa wszystkich użytkowników budynku - bez względu na to, czy mówimy tutaj o domu jednorodzinnym, biurze, czy zakładzie przemysłowym. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi nawietrzaki okrągłe z kratką, a także modele z osłoną przeciwdeszczową o prostokątnym przekroju. Tego typu elementy stanowią istotny punkt każdego systemu wentylacyjnego, umożliwiając bezprzeciągowy przepływ powietrza. To właśnie dzięki temu nie musisz codziennie otwierać okien. Zapraszamy do odkrywania naszych propozycji!

Nawietrzaki wentylacyjne - okrągłe z kratką i nie tylko

Nasza oferta obejmuje nawietrzaki wentylacyjne w kilku wariantach - także, jeśli chodzi o wykorzystany materiał. Znajdziesz tutaj zarówno modele z okrągłą rurą PVC oraz kratką z plastiku ABS, jak i egzemplarze metalowe. Dodatkowe wyposażenie to m.in. anemostat, stabilizator oraz filtry - więcej informacji znajdziesz w opisach konkretnych modeli. Zapraszamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.