Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

obrotowe wentylacje

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Sprzedajemy wysokiej jakości urządzenia, które zapewniają ochronę przewodów wentylacji przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wspomaganie ciągu kominowego to kolejna funkcja prezentowanych elementów. Ich montaż jest zalecany.:

  • na obszarach, gdzie występują silne wiatry o zmiennych kierunkach,
  • w przypadku zawirowań powietrza, które wynikają z niekorzystnego usytuowania komina (np. poniżej kalenicy) lub jego małego przekroju.

Wentylacyjne nasady obrotowe - skuteczne wspomaganie ciągu kominowego

Prezentowane produkty zarówno odpowiadają za prawidłowy ciąg w przewodach, jak i umożliwiają efektywną wymianę powietrza w instalacji wentylacyjnej. Inną zaletą tych urządzeń jest ochrona przed działaniem zjawisk pogodowych (np. nadmiernymi opadami śniegu, gradem). Nasada kominowa obrotowa lub inna dostępna jest w korzystnej cenie - dlatego zapraszamy do składania zamówień!