Szafki i drzwiczki gazowe

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Na tej stronie znajdziesz produkty, które zabezpieczą elementy instalacji przed uszkodzeniem. Oferta jest skierowana do właścicieli domów jednorodzinnych, przedsiębiorców oraz zarządców obiektów użyteczności publicznej. Prezentowane modele mają obudowy z blachy nierdzewnej. Skrzynka na gaz może zostać wykonana w dowolnym kolorze z palety RAL oraz o rożnych wymiarach drzwiczek (np. 60 × 60 cm). W ciągłej sprzedaży są szafki gazowe z plecami i bez, do montażu wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem - zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne przed zakupem.

Skrzynki i szafki nierdzewne - profesjonalne maskownice do zabezpieczenia gazowych przyłączy

Funkcja ochronna instalacji to główne zadanie, jakie ma do spełnienia skrzynka gazowa nierdzewna. Dostępne w naszej ofercie drzwiczki i maskownice są odporne na działanie śniegu, gradu, deszczu, promieniowania słonecznego oraz innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pozostałe zalety sprzedawanych szafek na gaz 60 × 60 cm i innych to:

uniwersalność - nadają się do każdego typu budynku: mieszkalnego, handlowego, usługowego, produkcyjnego,
trwałość - którą zapewniają obudowy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo pokrytej ocynkowaną powłoką,
estetykę - dzięki możliwości pomalowana na dowolny kolor, szafka gazowa 60 × 60 cm lub inna skrzynka idealnie wkomponuje się w wygląd budynku.

Atrakcyjne ceny, atestowane materiały maskownic na gaz, szybkie terminy realizacji, wykwalifikowana kadra, fachowe doradztwo - to atuty oferty System Home.