Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wkłady kominkowe

Dla klientów, którzy poszukują nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania pomieszczeń, powstała linia Pro - kominki o parametrach gwarantujących wydajność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Poza atrakcyjnym designem urządzenia z tej serii odznaczają się wyjątkową sprawnością w wytwarzaniu i dystrybucji ciepła.
 
Komora spalania została obudowana specjalnym materiałem TERMOTEC, który podnosi efektywność procesu i czyni go bardziej ekonomicznym. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu zużywa się mniej opału dla osiągnięcia określonego progu ciepła. Materiały zastosowane podczas produkcji odznaczają się najwyższą jakością i zapewniają bezproblemowe działanie systemu przez długie lata. 
 
Linia PRO to kominki, które powstają w Polsce i są polecane przez znawców tematu jako sprzęt trwały, ekologiczny (opalany naturalnym drewnem iglastym) oraz wyjątkowo sprawny w wypełnianiu swego zadania, jakim jest dostarczanie pożądanej ilości ciepła. Służymy fachową poradą w doborze urządzenia odpowiedniego dla Państwa potrzeb.

Kominki tradycyjne

Prezentowane w tej kategorii wkłady do kominków tradycyjnych to szeroka gama modeli o zróżnicowanych parametrach...

Kominki z płaszczem...

Charakteryzują się wysoką sprawnością i funkcjonalnością, a w przeciwieństwie do modeli tradycyjnych mogą być...

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-36 z 49 pozycji

Aktywne filtry