Wkłady kominkowe

Kominki tradycyjne

Prezentowane w tej kategorii wkłady do kominków tradycyjnych to...

Kominki z płaszczem...

Charakteryzują się wysoką sprawnością i funkcjonalnością, a w przeciwieństwie do...

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-36 z 75 pozycji

Aktywne filtry

Dla klientów, którzy poszukują nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania pomieszczeń, powstała linia Pro - kominki o parametrach gwarantujących wydajność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Poza atrakcyjnym designem urządzenia z tej serii odznaczają się wyjątkową sprawnością w wytwarzaniu i dystrybucji ciepła.

Komora spalania została obudowana specjalnym materiałem TERMOTEC, który podnosi efektywność procesu i czyni go bardziej ekonomicznym. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu zużywa się mniej opału dla osiągnięcia określonego progu ciepła. Materiały zastosowane podczas produkcji odznaczają się najwyższą jakością i zapewniają bezproblemowe działanie systemu przez długie lata.

Linia PRO to kominki, które powstają w Polsce i są polecane przez znawców tematu jako sprzęt trwały, ekologiczny (opalany naturalnym drewnem iglastym) oraz wyjątkowo sprawny w wypełnianiu swego zadania, jakim jest dostarczanie pożądanej ilości ciepła. Służymy fachową poradą w doborze urządzenia odpowiedniego dla Państwa potrzeb.