Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

kominki tradycyjne

Prezentowane w tej kategorii wkłady do kominków tradycyjnych to szeroka gama modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych. W rezultacie dobranie modułu, który najlepiej zafunkcjonuje w konkretnej przestrzeni nie stanowi większego problemu, szczególnie z pomocą ekspertów z SystemHome. Warto więc skorzystać z naszej oferty i zainwestować w rozwiązanie, dzięki któremu nawet bardzo chłodne, zimowe wieczory spędzisz w cieplnym pomieszczeniu, obserwując migoczące płomienie. 

 
Kominki tradycyjne w nowoczesnej odsłonie

 
Oferujemy zarówno mniejsze wkłady o mocy 7kW, jak i większe modele o mocy 15 lub 17kW. Dobór odpowiedniego wariantu powinien opierać się i stosowne obliczenia uwzględniające potrzeby użytkowników oraz rozmiary pomieszczenia. Kluczowe jest też wzornictwo i zastosowanie modułu korespondującego z wystrojem wnętrza. Wszystkie wkłady proponowane w sprzedaży przez SysytemHome produkowane są z materiałów najwyższej jakości przystosowanych do intensywnej eksploatacji oraz wysokich temperatur sięgających kilkuset stopni. Skontaktuj się z nami i  zamów już dziś! 

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-36 z 49 pozycji

Aktywne filtry

NADIA 8 kafel MILANO

Cena 16 000,00 zł
Wszyscy klienci, którzy będą chcieli zakupić produkt z linii PRO proszę o kontakt. Otrzymacie Państwo u nas: Fachowe doradztwo,...