Drzwiczki rewizyjne kominowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Dostępne w naszym sklepie zamknięcia zapewniają szczelność instalacji oraz łatwy dostęp do elementów, które okresowo należy serwisować. Proponowane artykuły są wykonane z wysokogatunkowej kwasoodpornej szlifowanej i atestowanej blachy nierdzewnej pokrytej farbą techniką proszkową. Dzięki temu rewizyjne drzwiczki kominowe są wytrzymałe i gwarantują wieloletnią eksploatację. Rewizja do komina ma uniwersalnych charakter i pasuje do większości dostępnych na rynku systemów. Dodatkowym atutem jest fakt, że można ją otwierać w prawo lub lewo. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami, wyboru tych dopasowanych do potrzeb i składania zamówień.

Drzwiczki rewizyjne do ochrony systemów kominowych

W ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwiczek rewizyjnych do komina. To obowiązkowe wyposażenie każdego układu grzewczego. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami przewody dymowe i spalinowe muszą być wyposażone w specjalne otwory, które zabezpiecza solidna rewizja kominowa. Zamknięcie dostępne jest w wielu rozmiarach. Dzięki temu można dopasować produkt do wielkości instalacji.

Sprzedawane drzwiczki do komina spełniają wszystkie wymagane normy techniczne, bezpieczeństwa i standardy jakości. Proste w montażu, łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na korozję i wysokie temperatury, estetyczne - to zalety oferowanych rewizyjnych zamknięć kominowych. Codziennie uzupełniamy asortyment o nowe modele rewizji. Dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin sklepu System Home!