Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

przeszklenie 3-stronne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Znakomicie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych zgodnie z obecnie najpopularniejszymi trendami aranżacyjnymi. Wkłady kominkowe z przeszkleniem 3-stronnym to modele charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi, wykonane z wysokogatunkowej stali. Żaroodporne, wydajne i proste w obsłudze, doskonale spełniają swoje zadanie dostarczając ciepło w chłodne, jesienno-zimowe dni i tworząc wyjątkowo przytulną atmosferę. 

Wkład kominkowy z przeszkleniem 3-stronnym

Dostępne w naszej ofercie urządzenia grzewcze cieszą się doskonałą opinią użytkowników, co w zasadzie nie dziwi. Przede wszystkim zaopatrzone są w rozwiązania, które pozwalają na wygodną i bezpieczną obsługę. Docenianym przez wielu Klientów atutem jest to, że bardzo wydajnie wykorzystują kaloryczności drewna opałowego i długo utrzymują wysoką temperaturę, co uzyskano dzięki zastosowaniu do wyłożenia komory warstwy materiału akumulującego ciepło. To idealna opcja, jeżeli poszukujesz nowoczesnego, wydajnego wkładu kominkowego- zapraszamy!