Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kratka wentylacyjna regulowana z żaluzją ze sznurkiem biała ø80 - ø150

21,00 zł brutto

17.073171 netto

28

Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

Kratka wentylacyjna regulowana ze sznurkiem

Kratka posiada specjalny mechanizm, który umożliwia jej pozostawienie otwartej lub zamknięcie po pociągnięciu sznurka. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wentylacji naturalnej, gdzie czasami może zdarzyć się, że do łazienki wpada zimne powietrze. Dzięki naszej kratce możesz łatwo zamknąć przepływ powietrza według własnego życzenia i ograniczyć przepływ.

Istnieje również wersja kratki z regulowanym tyłem, która pozwala na dopasowanie do różnych kształtów kanałów wentylacyjnych. Ponadto, kratkę można zamontować bezpośrednio na ścianie, co sprawia, że jest wygodna w użytkowaniu.

W skrócie, nasza kratka wentylacyjna posiada mechanizm, który umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie, a także zapewnia wygodę i elastyczność montażu. Jest idealna do wentylacji naturalnej, umożliwiając kontrolę nad przepływem powietrza i ograniczenie dostępu zimnego powietrza do łazienki.

 
DANE TECHNICZNE

Wymiar otworu montażowego: 80 - 150mm
Wymiary zewnętrzne: 170mm x 170mm
Długość sznurka: ok. 80cm
Kolor: Biały
Materiał: Tworzywo sztuczne
Certyfikat CE

 
02-368

Opis

Termin realizacji
3 dni
Gwarancja
2 lata