Zestaw pędzli precyzyjnych okrągłych 5 szt.

20,00 zł brutto

16.260162 netto

28
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

Zestaw 5 szt. pędzli precyzyjnych (olejnych), okrągłych. Pędzle precyzyjne służą do dokładnego odcinania kolorów i malowania cienkich pasków na ścianach i stolarce oraz do malowania niewielkich przedmiotów.

 

Zawartość zestawu:

Pędzel precyzyjny nr 01: Ten pędzel ma numer 01 i jest idealny do malowania cienkich pasków na ścianach, stolarce oraz do detali na niewielkich przedmiotach. Jego cienki kształt pozwala na precyzyjne operowanie farbą.

Pędzel precyzyjny nr 03: Pędzel o numerze 03 jest nieco szerszy niż poprzedni, ale nadal doskonale nadaje się do malowania detali. Możesz nim wykonać bardziej zaawansowane projekty.

Pędzel precyzyjny nr 05: Ten pędzel ma jeszcze większą szerokość i jest świetny do malowania większych obszarów detali. Nadaje się do precyzyjnych prac na różnych powierzchniach.

Pędzel precyzyjny nr 07: Pędzel o numerze 07 jest jeszcze szerszy i pozwala na malowanie większych fragmentów. Doskonale sprawdzi się przy większych projektach artystycznych.

Pędzel precyzyjny nr 09: To najszerszy pędzel w zestawie. Nadaje się do malowania dużych obszarów detali, a także do pokrywania większych powierzchni.

 

Wszystkie te pędzle są przeznaczone przede wszystkim do malowania farbami rozpuszczalnikowymi, ale mogą być także stosowane do farb wodorozcieńczalnych i do nakładania kleju. Ich naturalna jasna szczecina, dzięki łuskowatej powierzchni włosa, dobrze chłonie farbę, a następnie równomiernie ją oddaje. Dodatkowo, pędzle z naturalnej szczeciny nie pozostawiają zacieków. Ze względu na swoje właściwości są szczególnie polecane do malowania gęstymi farbami i lakierami rozpuszczalnikowymi.

  

 
 
Pytanie odnośnie produktu? Napisz do nas!
 

0280-100005

Powiązane produkty

(Znajduje się 10 podobnych produktów z tej kategorii)