Biokominek DECEMBER z biopojemnikiem TÜV montaż samodzielny

2 760,00 zł brutto

2243.902439 netto

28
Kolor
Przeszklenie
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

Biokominek DECEMBER

Chcesz szybko odmienić swoje wnętrze mieszkalne, tak żeby nabrało oryginalnego i wyrazistego charakteru? Postaw na biokominek DECEMBER! To nie tylko unikalna dekoracja, ale też efektywne źródło ciepła, które potrafi podnieść temperaturę o kilka stopni Celsjusza!

 
WYJĄTKOWOŚĆ

Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających stworzyliśmy biokominek DECEMBER. Przyciąga uwagę doskonałymi proporcjami. Jego angielski styl, elegancja, a przy tym nowoczesność nadadzą pomieszczeniu oryginalnego wymiaru. Całość zdecydowanie wychodzi poza wszelkie schematy. DECEMBER pozwala na nieograniczone możliwości aranżacyjne. Sprawi, że Twoje wnętrze będzie unikalne. Każdy, kto Cię odwiedzi zauroczy się pięknem i ciepłem płynącym z Twojego biokominka!
 

ŁATWOŚĆ MONTAŻU I UŻYTKOWANIA

Biokominek nie wymaga żadnej stałej instalacji kominowej, co sprawia, że jego montaż jest bardzo prosty i szybki. Zajmie Ci dosłownie kilka minut. Jedyne, co trzeba zrobić to złączyć kilka elementów w całość i włożyć biopojemnik w wyznaczonym miejscu. Podział biokominka na części montażowe pozwala na jego wysyłkę w paczce, co jednocześnie wpływa na Twoją oszczędność i mniejsze koszty wysyłki. Wystarczy tylko chwila, żebyś cieszył się ciepłem i widokiem ognia. Wlej biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku, podpal i gotowe! Co ważne – możesz wygasić płomień w dowolnym momencie.

 


 

EKOLOGICZNE OGRZEWANIE

Stawiamy na ekologię! Kupując nasz biokominek dbasz o środowisko naturalne. Nie przyczyniasz się do powstawania smogu. Wszystko to dzięki temu, że produktami spalania biopaliwa są jedynie: ciepło, para wodna i znikoma ilość dwutlenku węgla (jak w wydychanym przez nas powietrzu). Biokominek DECEMBER to efektywne źródło ogrzewania. Podnosi temperaturę nawet o kilka stopni Celsjusza, a wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia.

  
166850_24.jpg
 
 
Pytanie odnośnie produktu? Napisz do nas!
 

DECEMBER/P/TUV/PRZESZKLENIE

Opis

Termin realizacji
14 dni
Gwarancja
2 lata

Powiązane produkty

(Znajduje się 16 podobnych produktów z tej kategorii)