Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Szanowny Kliencie!

Zachęcamy do kupna wkładów kominkowych wraz z usługą montażu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług.

Co zyskujesz:

  • Kupujesz z 8% VAT-em, dzięki czemu w cenie niewiele wyższej od wartości samego wkładu otrzymujesz zamontowane urządzenie wraz z zabudową (od 01.04.2014 nie ma możliwości skorzystania z ulgi na materiały budowlane).

  • Jedna firma ponosi ODPOWIEDZIALNOŚĆ za wkład kominkowy i jego prawidłowy montaż.

  • Wkład kominkowy przywozimy w ustalonym terminie i ustawiamy we wskazanym miejscu dzięki czemu nie musisz czekać na kuriera.

  • Montaż wykonują PROFESJONALIŚCI i wieloletnim doświadczeniem.


Jak to działa w praktyce:

  • Kupujesz wkład wraz z usługą montażu.

  • Kontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty naszego konsultanta, który sprawdzi miejsce montażu i zaproponuje najlepszy sposób podłączenia wkładu kominkowego.

  • Ustalamy termin montażu, który odbywa się w okresie 1-2 tygodni od daty zakupu.


W zakres prac wchodzi:

- przywozimy urządzenie na miejsce
- dostarczamy materiały instalacyjne potrzebne do montażu wkładu
- wnosimy i ustawiamy wkład
- podłączamy wkład do istniejącego komina
- podłączamy dolot zimnego powietrza pod wkład
- montujemy zabudowę z płyt izolacyjnych „IZOL”
- osadzamy kratki wlotowe i wylotowe w zabudowie
- wykańczamy okap – pierwszy szpachel, wklejenie narożników aluminiowychMontażu kominków na 8% VAT dokonujemy tylko osobom fizycznym w budynkach mieszkalnych o powierzchni do 300 m2, w województwie lubuskim. W innych przypadkach VAT wynosi 23%.

Uwaga:


Kartę gwarancyjną wkładu kominkowego musi podbić stemplem wykwalifikowany instalator (osoba dokonująca montażu) w celu otrzymania gwarancji.

PROGRAM 10 LAT GWARANCJI NA WKŁADY KOMINKOWE I

PIECE WOLNOSTOJĄCE

W programie może wziąć udział każdy Klient detaliczny, który po 01.01.2017 zakupił w naszej firmie urządzenie marki KRATKI wraz z usługą montażu wykonaną przez profesjonalnego instalatora oraz w terminie 90 dni od daty zakupu zarejestruje je na stronie producenta.

Program jest całkowicie bezpłatną formą przedłużenia gwarancji. Nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy zarejestrować swój produkt na stronie www.kratki.com i cieszyć się co najmniej 10-letnim bezpieczeństwem.

monta%C5%BC%20kominka%20www.png
NASZE REALIZACJE