Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

  • Nowy

Zestaw kominkowy HELSINKI 4w1

106,00 zł brutto

86.178862 netto

28
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

Zestaw narzędzi kominkowych HELSINKI 4 elementy

Ten piękny zestaw narzędzi kominkowych to kompletny zestaw, który zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do utrzymania kominka w doskonałej kondycji oraz umożliwiające wygodne korzystanie z niego.

W skład zestawu wchodzą narzędzia, takie jak szczotka do zbierania drobnych zabrudzeń, łopatka do usuwania popiołu oraz pogrzebacz do rozmieszczania opału.

Nie tylko zapewni Ci on praktyczne narzędzia do utrzymania czystości i funkcjonalności kominka, ale także dodatkowo nada Twojemu wnętrzu kominka elegancki wygląd. Bez względu na styl Twojego wnętrza, zestaw narzędzi kominkowych jest w stanie dopełnić jego charakter i stworzyć harmonijną przestrzeń.

Ciesz się przytulnymi wieczorami przy kominku, wiedząc, że masz wszystkie niezbędne narzędzia pod ręką, aby zadbać o czystość i estetykę Twojego kominka.

 
CECHY PRODUKTU

- Zestaw zawiera 4 elementy - łopatka, szufelka, pogrzebacz oraz stojak

- Wszystkie elementy zestawy zostały wykonane z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym, co zapewnia dodatkową ochronę przeciwko korozji oraz wszelkich urazom mechanicznym

- HELSINKI został wykonany w minimalistycznym stylu, a jego elegancki wygląd wpasuje się w każde pomieszczenie.

Dzięki temu zestawowi narzędzi będziesz w stanie utrzymać swój kominek w czystości, usuwając popiół i zabrudzenia, co pozwoli na efektywne i bezpieczne używanie kominka. Dodatkowo, zestaw narzędzi kominkowych może stanowić również elegancki element dekoracyjny, który nada wnętrzu kominka dodatkowego stylu i uroku. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zestaw narzędzi kominkowych jest trwały i solidny, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

00007.jpg

OPIS ELEMENTÓW

 
STOJAK
Jest nie tylko praktyczny, ale także pomaga w przechowywaniu i organizacji pozostałych narzędzi z zestawu. Dzięki wbudowanemu uchwytowi, możesz wygodnie przenosić cały zestaw w dowolne miejsce, zapewniając łatwy dostęp do narzędzi podczas korzystania z kominka.

ZMIOTKA
Jest idealnym narzędziem do skutecznego zbierania drobnych zabrudzeń, pyłu i resztek drewna z paleniska kominka. Jej wyprofilowane włosie umożliwia łatwe i skuteczne czyszczenie paleniska, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

SZUFELKA
Jest idealna do zbierania popiołu i resztek spaleniska z kominka. Jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić Ci wygodę i efektywność podczas czyszczenia kominka, pozostawiając go w doskonałym stanie.


POGRZEBACZ
Dzięki swojej ergonomicznie zaprojektowanej rączce oraz solidnemu wykończeniu, umożliwia precyzyjne przekładanie opału zarówno podczas rozpalania ognia, jak i podczas użytkowania kominka.

ZK/HELSINKI

Opis

Termin realizacji
3 dni