Wkład kominkowy stalowy FLOKI 8kW | ø160mm

6 500,00 zł brutto

5284.552845 netto

28
Rozmiar
Kolor wyłożenia
Wersja
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy


Innowacyjna konstrukcja

Kominek Stalowy Floki to wyjątkowy produkt, który redefiniuje doświadczenie kominkowe. Jego zaawansowana konstrukcja obejmuje wbudowany dolot powietrza, zapewniający efektywne spalanie drewna. To nie tylko oznacza większą wydajność, ale także minimalny wpływ na środowisko, co sprawia, że Floki to nie tylko kominek, lecz także wyraz troski o ekologię.
 

Elegancja w detalach

Floki nie tylko dba o funkcjonalność, ale również o estetykę. Jego ozdobna szyba malowana to prawdziwy rarytas, dodający elegancji każdemu pomieszczeniu. Malowanie szyby nie tylko nadaje kominkowi unikalny charakter, ale także zapewnia trwałość i odporność na wysokie temperatury. Odkryj harmonię między funkcjonalnością a pięknem dzięki Floki.

 


 

Komfort w użytkowaniu

Floki to nie tylko arcydzieło designu, ale także praktyczne rozwiązanie dla użytkownika. Z wbudowanym popielnikiem i starannie wyłożoną komorą spalania, utrzymanie porządku staje się proste i wygodne. Teraz możesz cieszyć się magicznym blaskiem ognia, nie martwiąc się o sprzątanie. Floki to połączenie elegancji z codziennym komfortem.
  

Zgodność z normami środowiskowymi

Floki spełnia najwyższe normy ekoprojektu oraz zgodności z Bundes-Immissionsschutzverordnung 2 (BImSchV 2). To oznacza, że nasz kominek nie tylko dostarcza niezapomnianych chwil relaksu, ale również respektuje środowisko. Wybierając Floki, wybierasz produkt zgodny z najnowszymi standardami ekologicznymi, zapewniając sobie nie tylko ciepło, ale i spokój sumienia.

  

 

 
 
Pytanie odnośnie produktu? Napisz do nas!
 

FLOKI/L/PF

Opis

Kolor
czarny
Waga
120 kg
Termin realizacji
14 dni
Gwarancja
5 lat

Powiązane produkty

(Znajduje się 16 podobnych produktów z tej kategorii)