Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

rewizje

Rewizje drzwiczki zastosowanie drzwiczek z zamkiem klapy rewizyjne zamek uchwyt SystemHome Zielona Góra

Systemy instalacyjne takie jak zawory i liczniki to miejsca, które wymagają zabezpieczenia elementem maskującym, który poza ładnym wyglądem musi również umożliwić łatwy i szybki dostęp. Drzwiczki rewizyjne to rozwiązanie zapewniające estetykę, osłanijąc otwory rewizyjne, a także funkcjonalność, zapewniając bezproblemowy dostęp do instalacji.

Proponujemy Państwu różne drzwiczki rewizyjne, kominowe, gazowe, do licznika prądu i do zaworu wody dopasowane materiałem i wymiarami do każdego wnętrza.

Posiadamy w asortymencie modele ze stali ocynk, malowanej proszkowo, ze stali nierdzewnej, a także plastiku. W naszej ofercie znajdują się też szafki gazowe, przeznaczone do wykorzystywania w domkach jednorodzinnych i posiadające deklarację zgodności oraz atest na blachę nierdzewną.

Zapraszamy do kontaktu i dokładnego zapoznania się z pełnym asortymentem, być może nasze produkty będą
rozwiązaniem, na które Państwo czekali.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-36 z 62 pozycji

Aktywne filtry