Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Ogrzewacz gazowy PATIO Light czarny

1 790,00 zł brutto

1455.284553 netto

28
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

Chcesz szybko odmienić swoje ulubione miejsca - ogród, taras czy balkon, tak żeby nabrały oryginalnego i wyrazistego charakteru? Postaw na ogrzewacz gazowy PATIO LIGHT! To nie tylko unikalna dekoracja, ale też źródło ciepła, które potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę!

 
WYJĄTKOWE PATIO LIGHT

Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających stworzyliśmy lampę ogrodową jedyną w swoim rodzaju. PATIO LIGHT przyciąga uwagę minimalizmem i wyjątkową dbałością o każdy detal, a przepiękna wizja ognia zachwyci każdego. PATIO sprawi, że Twój ogród, taras czy balkon będzie unikalny. Każdy, kto Cię odwiedzi zauroczy się pięknem i ciepłem płynącym z PATIO! Twoje ukochane miejsca staną się obiektem zazdrości!

 
ZALETY URZĄDZENIA

PATIO jest niezwykle oszczędne - może pracować na pełnej mocy, nieustannie nawet do 30 godzin,
Naturalna wizja ognia z 4-ch stron,

Unikalny klimat, ciepło i oświetlenie,
Jego uruchomienie jest bardzo łatwe i intuicyjne poprzez jeden przycisk umieszczony w dolnej komorze paleniska,
Najwyższej jakości materiały wykonania,
Wyprodukowany zgodnie z europejskim ustawodawstwem (CE),
Stalowa konstrukcja podstawy, chroni przed przewróceniem,
Minimalne przerwy między szybami - dla lepszej ochrony płomienia przed wiatrem,
Wyposażony jest w całkowicie bezpieczny i zaawansowany system manualnego sterowania gazem, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa,
Butla gazowa ukryta w zamykanej komorze.

  
 

ZESTAW ZAWIERA

Ogrzewacz gazowy PATIO Light
Bezpieczne hartowane szyby - 4szt.
Stalowy daszek
Wąż i reduktor do podłączenia butli gazowej (zgodny z wybranym podczas zakupu gazem).
 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Ogień w sekundę? W PATIO to możliwe! Wystarczy jedno kliknięcie, żebyś cieszył się ciepłem i widokiem ognia. Co ważne - możesz regulować i wygasić płomień w dowolnym momencie,

PATIO jest bez praktycznie bezobsługowe - jedyne co musisz zrobić to ustawić w wybranym miejscu. Ogrzewacz Patio Light jest wyposażony w kółka dzięki, którym można go łatwo przemieścić do dowolnego miejsca na tarasie.
 

OSZCZĘDNIE I EKOLOGICZNIE

Stawiamy na ekologię! Kupując nasz ogrzewacz dbasz o środowisko naturalne. Urządzenie spala czyste paliwo - gaz z butli (propan-butan lub czysty propan).

Dbamy także o Twoje pieniądze. PATIO jest niezwykle ,szczędne - może pracować na pełnej mocy, nieustannie nawet do 30 godzin.


rysunek-1.jpg
 
PATIO/SLC/G30/37MBAR/S/CZ

Opis

Termin realizacji
7 dni
Gwarancja
5 lat