Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Skrzynka filtracyjna izolowana filtr

224,50 zł brutto

182.520325 netto

28
Średnica
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

Skrzynka filtracyjna izolowana

  

Jest to urządzenie stosowane do filtrowania, oczyszczania powietrza rozprowadzanego w systemach DGP z kominka.

 

Filtr jest wykonany w całości z blachy ocynkowanej - zapobiega to jego korozji. Wewnątrz znajduje się wyjmowany - wielokrotnego użytku filtr siatkowy. Wykonany jest z kilku warstw siatki ocynkowanej co zapobiega przedostawaniu się do obiegu kurzu, zanieczyszczeń oraz mikrozanieczyszczeń w 100%. Stosuje się go przed Aparatem Nawiewnym - Turbiną (miejsce montażu).

 

Zaletą tego oryginalnego filtra jest bardzo łatwy sposób czyszczenia , polegający na wysunięciu szuflady z siatką filtrującą i przedmuchaniu jej lub umyciu oraz duża powierzchnia filtracyjna nie powodująca strat wydajności wentylatorów kominkowych.

 

Ponadto jest izolowany wełną mineralną , co nie powoduje strat ciepła.

 

Stosując skrzynkę filtracyjną przedłużamy zdecydowanie żywotność układu rozprowadzania gorącego powietrza a co za tym idzie - nasza Turbina - Aparat Nawiewny działa znacznie dłużej. Filtrowanie powietrza zapobiega osadzaniu się na wirniku Turbiny kurzu i cząstek stałych - zapobiega to tzw. "biciu" wirnika - przestaje on być wyważony.

   

Dane techniczne:

Maksymalna temperatura zasilającego powietrza: 300 [°C]

Materiał wykonania: blacha ocynkowana

Izolacja: wełna wysokotemperaturowa

  
  

Bez tytułu.jpg

SFS125/IZ/FM-OC

Opis

Termin realizacji
3 dni
Gwarancja
2 lata