Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wspornik regulacja 50-100 (2 szt.)

217,00 zł brutto

176.422764 netto

28
Średnica
Ilość

 

Kupujesz bezpiecznie

 

Szybka dostawa produktu

 

Prawo odstąpienia od umowy

Kominy izolowane żaroodporne stosowane są do budowy wolnostojących kominów do odprowadzenia spalin z urządzeń grzewczych opalanych drewnem.

 
Komin wykonany w tej technologii jest konstrukcją samodzielną, nie wymagającą stosowania konwencjonalnych materiałów ceramicznych. Płaszcz wewnętrzny kominów dwuściennych wykonany jest z blach chromoniklowych kwasoodpornych.

Poza standardowymi elementami jak trójnik, rura czy wyczystka, istnieją jeszcze takie których używa się tylko razem z kominami izolowanymi.
 

Są to między innymi:

Wspornik komina - służy do podparcia konstrukcji całego komina
Odskraplacz z płytą - pierwszy element mocowany na wsporniku (płyta z misą skroplinową)
Obejma regulowana - obejma przytwierdzająca komin do ściany z możliwością regulacji
Ustnik - zakończenie górne komina. Zapobiega dostawaniu się odpadów atmosferycznych do warstwy izolacji znajdującej się pomiędzy płaszczami.
Przejście dachowe - stosowane gdy trzeba komin poprowadzić przez dach i zabezpieczyć otwór tak, aby nie zaciekały opady atmosferyczne do wewnątrz.
 
 
Maksymalna temperatura pracy:   600 °C
Grubość blachy:   0,6mm
Materiał:   stal kwasoodporna
Spawanie:   plazmowe

rysunek-4.jpgwspornik-kwas-fi-500-60050-100kpl (1).jpg
 

0

KDI15/100/160(100)

Opis

Termin realizacji
14 dni
Gwarancja
2 lata